Про нас

Інформаційна сторінка компанії “Мірател”

BG
photo

Про нашу діяльність

Компанія МІРАТЕЛ є оператором зв’язку, що використовує у своїй діяльності найбільш передові, інноваційні технології, новітнє телекомунікаційне обладнання від провідних компаній-розробників. Завдяки професійній команді спеціалістів, ми маємо можливість забезпечити якісним, стабільним, швидкісним та безперебійним доступом до мережі Інтернет, сучасним телефонним зв’язком.

Щоб приділити максимум уваги обслуговуванню, працює цілодобова технічна підтримка і служба моніторингу мережі. За рахунок наявної власної волоконно-оптичної мережі, що має масштабне територіальне покриття, ми пропонуємо вигідні умови та ціни для співробітництва. Індивідуальний підхід до кожного у вирішенні поставлених завдань, запровадження нестандартних рішень, економія ресурсів та часу, надійність, безпека та повага – це наші пріоритети у роботі.

Сотні абонентів і бізнесів довіряють нам та обирають саме наші послуги.

Історія компанії

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІРАТЕЛ» засноване у 2007 році у м.Одеса. З моменту створення компанія надає послуги телефонного зв’язку та доступу до мережі Інтернет для бізнесу, некомерційних організацій, а також приватних осіб. Протягом всього часу компанія зростає разом зі своїми клієнтами. Реалії часу, нові технології та потреби ринку у сучасних телекомунікаційних рішеннях та проектах створювали передумови для підвищення власної ефективності. Послужний список досягнень МІРАТЕЛ створений завдяки тяжкої праці у якості професійного оператора зв’язку, консультанта, надійного партнера. І ми продовжуємо свою роботу, надаючи найнеобхідніший інструмент у сучасному світі – зв'язок

photo
  • - це про відповідальне ставлення до клієнтів, партнерів та колег.
  • - це про людей, яким можна довіряти.
  • - це про чіткі задачі та оперативні, кваліфіковані та нестандартні рішення.
  • - це про економію часу і ресурсів.

Так, МІРАТЕЛ - це зареєстрований відповідно законодавству Оператор та постачальник електронних комунікаційних послуг та мереж. Співпрацює з всеукраїнськими операторами зв’язку, що входять до національної системи обміну Інтернет трафіком. Надає послуги доступу до мережі Інтернет, організації каналів передачі даних, послуги телефонного зв’язку (включаючи зв'язок за технологією SIP- телефонії та SІP- транку), організації Віртуального офісу або АТС, та багато інших послуг.

photo
photo

Так, МІРАТЕЛ використовує у своїй діяльності найбільш передові, інноваційні технології GPON. Має розвинену власну волоконно-оптичну мережу, остання реновація якої проведена у 2023р., захищені вузли зв’язку, та їх гарантоване незалежне електроживлення 24/7 (до 72 годин), що дозволяє Вам безпечно та безперервно користуватися нашими послугами. Діє цілодобова технічна підтримка клієнтів і моніторинг стану мережі.

СТАБІЛЬНІСТЬ ЯКІСТЬ НАДІЙНІСТЬ

Прагнення бути завжди і у всьому попереду, турбота про клієнта – наше основне завдання.

Якщо Ви не знаєте з чого почати, як побудувати зв'язок у вашій компанії, або його модернізувати, зробити більш ефективним, як налаштувати обладнання, - наша компанія може попередньо надати Вам своє кваліфіковане бачення та засновані на досвіді пропозиції для вибору Вами оптимального рішення щодо наших послуг. Отже, немає нічого стандартного, кожне підключення – індивідуальне і потрібне «вже вчора», кожна задача та ціль – дуже важлива. Давайте об’єднуватися та працювати разом.

Партнери

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo