Маршрутизатор TP-LINK TL-WR840N

700 ₴

Маршрутизатор TL-WR840N являє собою комбінований пристрій для дротового/бездротового доступу, призначений спеціально для використання в малих і домашніх офісах. Маршрутизатор TL-WR840N забезпечує надзвичайні показники бездротового передавання даних, роблячи його ідеальним для потокового перегляду відео у форматі HD, а також для VoIP і онлайн-ігор. Кнопка WPS (Wi-Fi Protected Setup) забезпечує шифрування WPA2, яке дає змогу захистити мережу від зовнішніх погроз. Швидкість передавання даних до 300 Мбіт/с.

TL-WR840N — це високошвидкісний пристрій, що підтримує стандарти зв’язку. Завдяки підтримці пристрій дає змогу встановлювати бездротове з’єднання на швидкості до 300 Мбіт/с, що відповідає вимогам більшості домашніх мереж.

Контроль пропускної здатності через IP-адресу дає змогу адміністраторам визначати обсяг пропускної здатності, що виділяється кожному комп’ютеру в мережі.До пристрою додається компакт-диск із майстром швидкого настроювання, який дасть змогу крок за кроком здійснити настроювання пристрою і мережі, а також забезпечити її захист.